Hakkımızda

1986 yılından bu güne Tarsus merkezli faaliyet gösteren Taştekin Metal çevre iller ve Türkiye’nin her yerindeki demir-çelik, inşaat-konstrüksiyon ve imalat sanayindeki ihtiyaç sahiplerinin ürün ve hizmet tedarikini sürdürmektedir.

Sektörüne yön veren lider bir kuruluş olma gayesi ve 34 yıldır bitmeyen tutku ve dinamizmiyle Taştekin Metal her türlü boru ve kutu profil; tüm hadde mamülleri; siyah, galvanizli ve boyalı saclar; yalıtım ve hırdavat malzemeleri ile çatı ve cephe kaplama malzemelerini kalite ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerine sunmaktadır.

Güvenli alış-veriş ve hızlı teslimat ilkeleriyle hizmet veren firmamız, zengin ürün yelpazesi ve müşteri ihtiyacını en verimli şekilde analiz eden uzman kadrosuyla her geçen gün ilerlemekte ve yatırımlarını arttırmaktadır. Bu anlamda geliştirdiği çözümlerle fark yaratan Taştekin Metal teknolojideki gelişme ve müşteri gereksinimleri doğrultusunda 2015 yılında kesme-bükme, gofrajlı sac, trapez ve oluklu saclar, boy kesme ve dilme hatlarını içeren çelik servisini kurmuş ve değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Kalitenin vazgeçilmez bir yol ortağı olduğuna ve güvenin önemine inanan Taştekin Metal, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini sürekli geliştiriyor, bu güç ve heyecanla müşterilerini asla yarı yolda bırakmayarak hedeflerini büyütmeye devam ediyor.